هفت خوان مهاجرت خوداشتغالی به کانادا

گروه آیلند

سه شنبه , ۱۴ آذر , ۱۳۹۶

0 بار

هفت خوان مهاجرت خوداشتغالی به کانادا

شاید همه شما با نگاه کردن به مهاجرت از طریق خوداشتغالی از طریق هنر، ورزش و کشاورزی فکر کنید که روش های راحتی برای مهاجرت است. اما باید به شما بگوییم که این تنها اول راه است و شاید بتوان گفت هفت خوان رستم برای مهاجرت خوداشتغالی به کانادا وجود دارد که شرکت آیلند ویزا به طور کامل شما را با آنها آشنا می کند. تا بدون هیچ دغدغه فکری و با خیال آسوده بتوانید در کشور کانادا اقامت بگیرید.

مرحله اول: بررسی شرایط اولیه متقاضی

با اینکه مهاجرت خوداشتغالی نیاز به آزمون آیلتس ندارد شاید همه فکر کنند راحت است اما گفتیم که نزدیک به هفت مرحله سخت دارد که شما باید پشت سر بگذارنید. اولین مرحله پر کردن فرم ارزیابی رایگان است که به نوعی آنرا معروف ترین فرم ارزیابی مهاجرت کانادا می دانند. این را به شما بگوییم که شرکت آیلند ویزا به صورت ۲۴ ساعته جوابگوی تماسهای شما است و شاید از پر کردن تمام فرم های ارزیابی تنها یک درصد موفق شوند که با ما قرارداد ببندند.

مرحله دوم : بررسی فرم ها و مدارک قبل از ارسال

همه این مدارک و فرم هایی که اداره مهاجرت کانادا به زبان انگلیسی ما در اختیار داریم به زبان فارسی تبدیل می کنیم تا شما به راحتی بتوانید تمام آنها را پر کنید. شاید نکته جالب این است که در چک لیست اصلی اداره مهاجرت به کانادا بند یازده که راجع به خوداشتغالی است هیچ توضیحی داده نشده است که ما آنرا با توجه به تجربیاتی که در این چند سال اخیر به دست آورده ایم در اختیار شما می گذاریم. به هرحال ما قبل از اینکه تمام مدارک را برای اداره مهاجرت کانادا بفرستم کاملا چک می کنیم تا خیالمان راحت باشد.

 

هفت خوان مهاجرت خوداشتغالی به کانادا

 

مرحله سوم: صدور فایل نامبر

پس از اینکه شما تمامی مراحل اول و دوم را طی کنید یک فایل نامبر از سوی دفتری به نام CIO که پرونده شما را در آن ثبت کرده است برای ما فرستاده می شود. به واقع در این دفتر که در شهر سیدنی مستقر است افسران مهاجرت تمام پرونده ها را چک می کنند که در صورت تایید می توانید فایل نامبر را پر کنید.

مرحله چهارم :تهیه مدارک برای مرحله دوم بررسی

پس از اینکه از پرونده شما توسط دفتر CIO بررسی شد و فایل نامبر صادر شد در این مرحله باید مدارک را تهیه کنید. به واقع دو دسته مدرک وجود دارد که مدارک اول اختیاری است که قبل فرستاده نشده است و حال فرستاده می شود و مدارک دوم به آن دسته از مدارکی گفته می شود که باعث تقویت پرونده شما می شود. بعنوان مثال بحث ازدواج، فرزند و طلاق و… جز این دسته از مدارک است که باید تهیه شود

مرحله پنجم : تصمیم افسر مهاجرت

در این مرحله هنگامی که فایل نامبر برای پرونده شما صادر می شود پرونده شما به دفتر ویزا فرستاده می شود. معمولا پروند دفتر ویزا در آنکارا است . در این مرحله افسر مهاجرت در مورد پرونده شما تصمیم میگیرد. ممکن است متقاضی رد شود. یا اعلام کنند که باید مدارک بیشتری بفرستید یا از شما تقاضای مدیکال یا همان آزمایشات پزشکی کنند.

مرحله ششم : بررسی ممنوعیت ورود

در این مرحله افسر مهاجرت دفتر ویزا پیشینه متقاضیان را بررسی می کند که به دلایل پزشکی، جنایتی و… از ورود به کانادا ممنوع نباشند. که معمولا این ممکن است تا چند هفته هم طول بکشد.

مرحله هفتم : پاس ریکوئست و ورود به کانادا

پس از اینکه تمامی مراحل با موفقیت انجام گیرد برای شما ایمیلی صادر می شود که می توانید برای خود و خانواده تان گذرنامه تهیه کنید و در اختیار اداره مهاجرت کانادا بدهید تا در مقابل ویزای اقامت به کانادا برای شما فرستاده شود.

به این نکته حتما توجه کنید که روش مهاجرت خوداشتغالی به کانادا روشی برای دور زدن نیست پس از در هنر، ورزش و کشاورزی نمی توانید خوداشتغال باشید این کار را نکنید زیرا ممنوع الورود می شوید.

با تشکر / آیلند ویزا