مونترال بهترین شهر دانشجویی 

گروه آیلند

پنج شنبه , ۹ آذر , ۱۳۹۶

0 بار

مونترال بهترین شهر دانشجویی 
زمانی که همه ی ما با درس خواندن می خواهیم خود را به سطح بالای تحصیلات برسانیم اولین چیزی که به ذهن تمامی دانشجویان هر کشور می رسد اشتغال بعد از فارغ التحصیلی است.
میتوان گفت وجود تعداد دانشگاه در هر شهر و اساتید آن برای دانشجویان مهم نیست بلکه باید به این نکته توجه داشت که شرایط مطلوب تحصیل و توان مالی از شرایط ایده آل هر دانشجو برای تحصیل می باشد که شهر مونترال کاملا این شرایط را دارد.
در سال ۲۰۱۷ نه تنها کشور کانادا بعنوان بهترین کشور برای سفر انتخاب شده است بلکه شهر مونترال هم بعنوان بهترین شهر دانشجویی در جهان معرفی شده است.
مونترال بهترین شهر دانشجویی 
وجود شرایط تحصیلی و توان مالی دانشگاه مونترال
با اینکه در سال ۲۰۱۶ شهر مونترال در رده هفتم بهترین شهر دانشجویی جهان نام داشت اما در سال ۲۰۱۷ توانست به رتبه اول برسد. این  اطلاعات و آمار توسط مطالعات QS منتشر شده است که بهترین شهر دانشجویی را براساس فاکتورهای مختلف چون توان مالی، شرایط دانشگاه و شرایط مطلوب دانشجویی در نظر می گیرید.
شرایط کار بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در مونترال
مونترال بهترین شهر دانشجویی 
در دانشگاه های مونترال به دو زبان انگلیسی و فرانسوی کتب های دانشگاهی تدریس می شود و همین عامل باعث شده است که از دانشگاه های آمریکای شمالی و اروپا هم بهتر باشد.
به واقع این یک دانشگاه مقرون بصرفه برای دانشجویان می باشد. در عین حال که کاملا شهری تمیز و آزاد است بلکه شرایط مطلوبی برای استخدام بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه دارد.
به نوعی که می توان گفت دانشجویان خیالشان بابت این راحت است که بعد از گرفتن مدرک تحصیلی به هیچ وجه بیکار نخواهند بود.
کیفیت بالای زندگی در مونترال، مهربان بودن مردم آن و شرایط مطلوب دانشگاه و گزینه های زیاد کار از معیارهای عالی دانشگاه های بین المللی می باشد که شهر مونترال در مقام اول قرار دارد.
با تشکر / آیلند ویزا – مهاجرت به کانادا