مناطق مهم کانادا برای سکونت 

گروه آیلند

شنبه , ۱۸ آذر , ۱۳۹۶

0 بار

مناطق مهم کانادا برای سکونت 
قبل از اینکه بخواهید به کانادا مهاجرت کنید باید با تحقیق کردن بتوانید بهترین محل زندگی خود را مشخص کنید. زیرا هر منطقه ای دارای آب و هوای مخصوص به خود است و مسلما همانطور که در کشور ایران قیمت خانه ها متفاوت است در ونکوور، مونترال و جاهای دیگر کانادا بسته به نوع شرایط آب و هوایی و وجود امکانات دیگر و همچنین جاذبه های توریسی قیمت خانه متفاوت است.
پس با آگهی از قیمت خانه ها و امکانات ویژه ای که در هر شهر وجود دارد می توانید در کانادا زندگی خوبی داشته باشید.
ارازن ترین قیمت خانه در کانادا
به دلیل اینکه انگلیسی ها در شرایط آب و هوایی معتدل زندگی می کنند مسلما به دنبال یک منطقه ای از زندگی در کشور کانادا می گردند که با شرایط آب و هوایی آنها منطبق باشد. شهر مونترال دارای آب و هوایی معتدل است و مناسب افرادی می باشد که با این آب هوا سازگار هستند اما از دیگر خصوصیات این شهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- وجود ییلاقات بسیار دیدنی و امکانات ورزشی باعث شده است که مونترال جز جاذبه های دیدنی کانادا باشد
۲- فاصله مسافتی این شهر با آمریکا کوتاه است و خطوط ویژه هوایی دارد که روزانه به اروپا پرواز دارند.
۳- ارزان قیمت ترین خانه ها در شرق کانادا یعنی مونترال قرار دارد.
مناطق مهم کانادا برای سکونت 
ونکوور بعنوان گران قیمت ترین شهر در کانادا
از دیگر مناطق خوب کانادا می توان به شهر ونکوور در ایالات بریتیش کلمبیا نام برد که دارای جاذبه های گردشگری زیادی است. وجود دریاچه ها، رودخانه ها، سواحل بی نظیرش از جاذبه های زیبای این شهر است. به دلیل وجود تمامی این امکانات در این شهر به طبع گران ترین خانه ها در این شهر است.
اما شهر کنمور در آلبرتا به دلیل نزدیک بودن به دو پارک ملی و همچنین نزدیکی به فرودگاه بین المللی کالگاری جز شهرهایی می باشد که توانسته است از المپیک زمستانی ۱۹۸۸ تا به کنون شاهد رشد جمعیت دوبرابر باشد.
این را هم به شما بگوییم که کشور کانادا جز کشورهای توریستی در جهان است که توانسته است از همین راه منبع درآمد اصلی برای کشور خود داشته باشد که وجود همین توریست ها باعث گران شدن زمین در کانادا و اجاره دادن مناطق اجاره ای برای زندگی شده است.
با تشکر / آیلند ویزا – مهاجرت به کانادا