مقایسه دو استان کبک و نیوبرانزویک

گروه آیلند

دوشنبه , ۲۷ آذر , ۱۳۹۶

0 بار

مقایسه دو استان کبک و نیوبرانزویک

حتما برای مهاجرت به کانادا با روش های مختلفی مواجه شده اید … اینکه شما می توانید از طریق تحصیلی به این کشور بروید و پس از طی کردن دوران تحصیل اقدام به گرفتن اقامت کنید یا اینکه از طریق هنر، ورزش و کشاورزی و با توجه به سوابق کاری و تخصصی که دارید به این کشور مهاجرت کنید.

اما در این مقاله می خواهیم به دو روش سرمایه گذاری و کارآفرینی و گرفتن اقامت دائم در استان های کبک، نیوبرانزویک برای شما توضیح بدهیم. به واقع استان کبک یکی از بی دردسرترین روش ها و استان نیوبرانزویک یکی از کم هزینه ترین روش های مهاجرت کانادا می باشد.

 

مقایسه دو استان کبک و نیوبرانزویک

مقایسه دو استان کبک و نیوبرانزویک

شرایط گرفتن اقامت دائم در استان کبک

برای اینکه بتوانید به این استان بروید نیازی به مدرک آیلتس نیست و تنها کافیست که پرونده شما ارسال شود و پس از ۴ الی ۵ ماه فایل نامبر را دریافت می کنید. حال پس از ۹ الی یک سال شما به مصاحبه ای به زبان فارسی دعوت می شوید و در آنجا مبلغی را به مقدار ۲۲۰ هزار دلار به ودیعه بگذارید. به واقع برای اینکه شما بتوانید در استان کبک سرمایه گذاری کنید و اقدام به کارآفرینی کنید باید حداقل پول شما یک میلیون و ششصد هزار دلار باشد.

شرایط گرفتن اقامت دائم در استان نیوبرانزویک

شما برای طی کردن مراحل اقامت باید ابتدا فایل خود را در EOI ثبت و حتما مدارک تحصیلی خود را به کاناد بفرستید و برخلاف استان کبک حتما نیاز به گرفتن مدرک آیلتس دارید.

پس از آن و طی طرح توجیهی به مدت ۹۰ روز شما به مصاحبه ای دعوت می شوید که به زبان انگلیسی است و در آنجا هم باید مبلغ ودیعه خود را به استان یعنی صد هزار دلار پرداخت کنید. در این استان شما باید حتما ششصد هزار دلار دارایی داشته باشید که حتما باید سیصد هزار دلار آن نقدی پرداخت شود.

با تشکر / آیلندویزا