سن وابستگی فرزندان از ۱۹ به ۲۲ سال

گروه آیلند

دوشنبه , ۲۰ آذر , ۱۳۹۶

0 بار

سن وابستگی فرزندان از ۱۹ به ۲۲ سال افزایش پیدا کرد

امروز شاهد این هستیم که سن وابستگی فرزندان از ۱۹ سال به ۲۲ سال رسیده است. در واقع قبلا هم افزایش سن وابستگی تا ۲۲ سالگی بود که در یک وقفه کوتاه مدت  به ۱۹ سال رسید اما امروز می بینیم که در ۲۴ اکتبر ۲۰۱۷ باز هم سن به ۲۲ سال یعنی بازگشت اولیه رسیده است.

وابستگی فرزندان

به واقع سازمان IRCC سعی دارد با اعمال افزایش سن وابستگی فرزندان باعث تحکیم خانواده شود. به نوعی فرزندان زیر ۲۲ سال در سازمان مهاجرت کانادا، شهروندی یا اقتصادی می توانند به خانواده خود تعلق گیرند. این بدان معناست که وابسته به خانواده خود محسوب می شوند و در عین حال خانواده آنها می توانند برای اقامت فرزندان خود در کشور کانادا اقدام کنند.

 

سن وابستگی فرزندان از 19 به 22 سال

 

تحکیم خانواده و علاقمندی به مهاجرت به کانادا

این قانون یعنی تغییرات محدودیت سنی منوط به بعد از ۱ آگوست و قبل از اکتبر ۲۰۱۷ نمی شود. اما شاید بپرسید که چرا باز هم افزایش سن را تایید کرده اند. تنها هدف این است که کسانی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند بتوانند با تحکیم خانواده خود و حفظ خانواده خود به این کشور مهاجرت کنند. به واقع دولت لیبرال علاقمند است که مردم را با وجود حفظ خانواده خود مشتاق به مهاجرت کند.

این اصل و قانون باعث می شود کسانی که به فکر مهاجرت به کانادا هستند نگران جدا شدن اعضای خانواده خود نباشند و با خیال راحت بتوانند با تمام اعضای خانواده خود به کشور کانادا مهاجرت کنند.

با تشکر / آیلند ویزا