سرمایه گذاری مجارستان

معرفی کشور

مَجارستان یا هانگری کشوری در اروپای مرکزی بوده که پایتخت آن بوداپست است. مساحت آن ۹۳۰۳۰ کیلومتر مربع است و در حدود ۹ میلیون و ۸۸۰ هزار نفر جمعیت دارد. زبان رسمی آن مجاری و واحد پول آن فورینت است. مجارستان به عنوان عضو اتحادیه اروپا و منطقه شنگن یکی از ۳۰ مقصد پرطرفدار جهان میباشد. این کشور دارای فرهنگ غنی و متنوعی از موسیقی، فیلم، غذا، ادبیات و همچنین خدمات پزشکی است.

مزایای سرمایه گذاری در مجارستان

  • شامل شدن اعضای خانواده واجد شرایط، از جمله والدین، بدون محدودیت سن.
  • عدم نیاز به سفر به مجارستان.
  • پردازش سریع برای اقامت دائم اروپا در کمتر از ۳۰ روز.
  • عدم نیاز به حضور فیزیکی در کشور.
  • سرمایه گذاری کاملا تضمین شده و بازپس گیری کامل مبلغ پس از پنج سال.
  • رفت و آمد آزاد در منطقه شنگن اروپا.

شرایط لازم برای متقاضی

برنامه سرمایه گذاری مجارستان هیچگونه شرایطی برای متقاضیان را از لحاظ ارزش خالص دارایی شخص یا تجربه مدیریت قرار نداده است. با این حال، افسران مجارستان این حق را دارند که از متقاضیان دعوت به مصاحبه کنند. متقاضیان اصلی باید مجموعه ای از اسناد را که منبع درآمد آنها و ارزش خالص داراییشتان را نشان می دهد، فراهم کنند.

 

گزینه های سرمایه گذاری

سرمایه گذاری کامل

روش قانونی در برنامه سرمایه گذاری این کشور، شامل خرید سهام دولتی مجارستان با مبلغ ۳۰۰،۰۰۰ یورو میباشد که بعد از ۵ سال بازپس داده میشود. متقاضیان برای تضمین بیشتر سرمایه گذاری، ممکن است مایل به دریافت گواهی بانکی توسط بانک صادر کننده شوند و ممکن است هزینه های اضافی توسط بانک اعمال شود.

 

سرمایه گذاری Financed

پیشنهاد دیگری نیز برای سرمایه گذاران با پرداخت تنها یک بار هزینه ۱۲۵،۰۰۰ یورو در دسترس است که این مبلغ به سرمایه گذار بازپرداخت می شود. هزینه های پردازش دولتی جدای مبلغ سرمایه گذاری است.

مجارستان جمعیت: 9,874,784 کشورهای بدون ویزا: 150 موقعیت: اروپای مرکزی، شمال شرقی رومانیا پایتخت: بوداپست مساحت: 93,028 مترمربع زبان: مجارستانی (زبان رسمی) ادیان: مسیحی 37.2%، کالوینیست 11.6% نوع حکومت: جمهوری پارلمانی واحد پول: فرنت (HUF)