درباره ما

گروه آیلند

 من بابک یلتقیان مشاور رسمی مهاجرت کانادا و عضو رسمی سازمان ICCRC  به شماره عضویت R422527 هستم.

قبل از مهاجرت به کانادا پس از پایان تحصیلاتم در ایران مراحل شغلی را با اداره یک کارگاه تولید مواد معدنی  و سپس واردات کامپیوترهای جیبی به ایران طی کردم.

در سال ۲۰۰۳ اقدام به مهاجرت به کانادا کردم و پس از چند ماه اقامت در کانادا و دیدن و ارزیابی شهرهای تورنتو، مونترال و ونکوور به دلیل موقعیت شغلی مناسبی که در ایران داشتم برای تصمیم گیری نهایی به تهران بازگشتم.

در بازگشت بنا به دعوت دو تن از دوستانم که بنیان گذاران شرکت مهاجرتی ادیسه در ونکوور بودند، مدیریت دفترتهران ادیسه را پذیرفتم و وارد حوزه کاری خدمات مهاجرت کانادا شدم و به دلیل تجارب و آشنایی قبلی که با شرایط شرکتها و بیزنسهای ایرانی داشتم به سرعت علاقمند به حوزه خدمات مهاجرت و  مطالعات تطبیقی شرایط متقاضیان ایرانی با مقررات مهاجرتی کانادا شدم.

پس از مدتی مجددا به کانادا رفته در تورنتو ساکن شدم و در یکی از شرکتهای معتبر مهاجرتی کانادا مشغول به کار شدم و همزمان با کار  شروع به تحصیل در رشته حقوق مهاجرت نمودم ودر سال ۲۰۱۱ پس از فارغ التحصیلی با رتبه ممتاز به عضویت سازمان مشاوران رسمی مهاجرت کانادا ICCRC و انجمن مشاوران ایرانی مهاجرت کانادا (ICAIC) و سایر سازمان ها و انجمن های مرتبط  با مهاجرت کانادا درامدم و پس از کسب سالها تجربه کاری شرکت iLand Group  کانادا را با باور و عهد به رعایت مرزهای صداقت و اخلاق  و مقدم دانستن مصالح متقاضی بر منافع شخصی تاسیس نمودم و در این راه علاوه بر مدیریت شرکت آیلند بعنوان مشاور شرکت مهاجرتی ادیسه نیز همکاری دارم.

در طی سالهای متمادی فعالیتم سفرهای متعددی به اقصی نقاط دنیا برای ارایه خدمات مهاجرت به متقاضیانی از ایران؛ ترکیه، امارات، قطر، کشورهای اروپایی و همچنین همراهی موکلین خود در جلسات متعدد مصاحبه  داشته ام که خوشبختانه به لطف خدا و دقت در جزییات حقوقی و همکاری ارزشمند موکلینم تا کنون در اکثریت پرونده های تنظیمی  موفق و سربلند بوده ام.

متاسفانه فضای ارایه خدمات مهاجرت در ایران بدلیل حجم اخبار و اطلاعات پراکنده درست و نادرستی که درهم آمیخته و بصورت ترکیبی عجیب و گاه غیرواقعی به متقاضیان ارایه میشود شرایط دشواری را برای متقاضیان جهت اتخاذ تصمیم صحیح ایجاد کرده است. متقاضیانی که برای اتخاد تصمیم درست احتیاج به گردآوری اطلاعات درست دارند و در بسیاری موارد وکلا و مشاورانی که  خود سالهاست از ایران به دور بوده یا حاضر به سفر به ایران نیستند با عدم شناخت صحیح از مدارک متقاضیان در ایران با تشکیل پرونده ضعیف و گاه ناصحیح مشکلات فراوان و گاه غیر قابل جبران بعدی را ایجاد میکنند.

مهاجرت  تصمیمی دشوار، جسورانه، حساس و پیچیده است که اگر با پاسخهای صحیح و واقع بینانه به سوالات فراوان چرایی مهاجرت همراه باشد میتواند با برنامه ریزی صحیح منجر به نتایج مثبت شود و اگر بر مبنای یک رویاپردازی هیجانی صرف باشد متاسفانه میتواند تبدیل به شکستی با نتایج تلخ شود.

پیش از هر چیز اگر در اندیشه مهاجرت هستید شما را به تامل و بررسی چالشی این سوالات مهم دعوت میکنم.

چرا تصمیم به مهاجرت دارم؟

به کجا میخواهم مهاجرت کنم؟

چه اطلاعات و انتظاراتی از مهاجرت دارم؟

چقدر آمادگی لازم برای مواجهه با مشکلات پس از مهاجرت را دارم؟

 

از شما  برای دیدار و گفتگویی حضوری دعوت میکنم.  با هم دوستانه و صریح وارد این چالش مهم خواهیم شد و تمام نکات مثبت و منفی هر مسیر و روشی را مورد سنجش قرار خواهیم داد.

اگر نتیجه این چالش انصراف آگاهانه شما از تصمیم مهاجرت باشد به دوستی برآمده از یک مشاوره صادقانه خشنود خواهم بود و اگر نتیجه آن عزم شما بر اقدام باشد با تمام توان افتخار همراهی تان را خواهم داشت.

من و همکارانم در شرکت خدمات مهاجرتی آیلند گروپ همگی باور داریم که همیشه :

” به همراهی هم راهی هست”

 

باید پرسید، دانست،  سنجید و سپس “سنجیده” تصمیم گرفت.

مشتاقانه منتظر دیدارتان هستیم.