تمرکز روی دلیل مهاجرت

گروه آیلند

پنج شنبه , ۹ آذر , ۱۳۹۶

0 بار

تمرکز روی دلیل مهاجرت
آنچه مشخص است این است که همه ی افراد میل به مهاجرت از یک شهر کوچک به شهر بزرگتر با امکانات بالا را در وجودشان احساس می کنند. شاید خیلی از اقوام و آشنایان شما باشند که دوست دارند از روستا به شهر مهاجرت کنند یا به شهرهای بزرگ چون تهران و مشهد که امکانات زیادی دارند مهاجرت کنند.
پس باید بگوییم که مهاجرت تنها مختص کشور نیست. اما آنچه مشخص و بدیهی است این است شما باید هدف از مهاجرت را تعیین کنید. اینکه با چه هدفی می خواهید به یک کشور چون کانادا مهاجرت کنید.
تصورات اشتباه از مهاجرت
شاید برخی از افراد باشند که به هیچ وجه هیچ هدفی برای مهاجرت به کشوری ندارند و صرفا به پیشنهاد دوستان، آشنایان و داشتن تصورات ذهنی خود به آن کشور مهاجرت کنند.
باید به آنها بگوییم که این روش کاملا اشتباه است زیرا اگر به واقعیت امکانات و آنچه در کشور مورد نظر وجود داشته باشد با تصورات شما سازگار نباشد کاملا افسرده می شود و شاید بتوان گفت از مهاجرت پشیمان خواهید شد. پس قبل از هر چیزی هدف از مهاجرت خود را تعیین کنید.
تمرکز روی دلیل مهاجرت
 محاسن کشور کانادا
شاید یکی از بهترین کشورهایی که سالیانه تعداد زیادی از مهاجرین را در خود می بیند کشور کانادا باشد. به همین بر آن شدیم که محاسن این کشور را برای شما بنویسیم هر چند هر کشوری عیب و نقص هایی هم دارد.
کشور کانادا در هر شهر خود آب و هوایی متفاوت دارد . مثلا ونکوور دارای آب هوایی مرطوب است یا تورنتو  که مقصد اصلی ایرانی ها است چهار فصل می باشد و برخی شهرهای دیگر هم دارد که آب و هوایی سرد و زمستانی یا حتی بهاری دارد.
باید به شما بگوییم که تمامی شهرها و استان های کشور کانادا از لحاظ رفاهی و آسایش در یک حد هستند و هیچ تمایزی وجود ندارد. و از لحاظ دارو، مسکن، دانشگاه، مدارس در رده  های برتر دنیا قرار دارد.
بخش خدمات دارویی و پزشکی کانادا
تمامی خدمات پزشکی در این کشور کاملا رایگان است و هر خانواده پزشک مخصوص به خود دارد. البته این را هم بگوییم که کشور کانادا جز برترین کشورهای تولید کننده دارو در جهان است که با کشور سوئیس رقابت دارد.
وضعیت شغل در کشور کانادا
از معیارهای اصلی در انتخاب شغل برای هر فرد امنیت شغلی، کار متناسب با رشته تحصیلی، امکان پیشرفت و درآمد کافی است که کشور کانادا تمامی این معیارهای شغلی را دارد و جز برترین کشورهای جهان است که امنیت شغلی بالایی دارد.
حتی دولت با وجود کاهش فروش نفت در سال های اخیر توانسته است با برنامه ریزی خوب کماکان کمک های خود به مردم را انجام دهد و به شدت از کسب و کارهای کوچک حمایت می کند.
در مقالات بعدی جزییات بیشتری را منتشر میکنیم .
با تشکر / آیلند ویزا – مهاجرت به کانادا